Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 12:55:08

В області на кожне вільне робоче місце – черга з шести осіб

13.05.2019   08:08Агенцiя

Протягом січня-квітня поточного року лави безробітних в Чернігівський області поповнили 6,9 тис. осіб. – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості в цей період.

Загалом же на обліку з початку року перебували та отримували послуги 18,7 тисяч безробітних громадян. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Так, 3,8 тис. безробітних працевлаштовано, зокрема 97 осіб - на нові робочі місця шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 7 – шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.

Крім того, 1,2 тис. безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, 2,3 тис. - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
 
Станом на 1 травня 2019 року в області налічувалось 11,1 тис. безробітних.
Водночас роботодавці шукали 1,9 тис. працівників. Отож на  кожне вільне робоче місце претендували 6 осіб.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини