Платниками Чернігівщини сплачено майже 1,5 мільярда гривень єдиного внеску
За січень - квітень поточного року від платників податків Чернігівської області надійшло майже 1,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 260 млн грн більше за розмір надходжень єдиного внеску за відповідний період минулого року, або на 21,3 відсотки.
Від юридичних осіб надійшло близько 1,3 млрд грн, або 87,4 відс. від загальної суми надходжень. Фізичні особи - підприємці сплатили 186,3 млн грн (12,6 відс.). Найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники, зареєстровані на території обслуговування Чернігівського, Прилуцького та Ніжинського управлінь ГУ ДФС у Чернігівській області, інформує.
У квітні 2019 року платниками податків сплачено 408,5 млн грн ЄСВ, що на 21 відс. або 70,5 млн грн більше, ніж у квітні минулого року.
В управлінні податків і зборів з фізичних осіб зазначають, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн, при цьому розмір мінімального страхового внеску становить 918,06 грн (4173 грн х 22 відс.). Отже, мінімальна сума єдиного внеску у розрахунку на квартал у 2019 році становить 2754,18 грн (918,06 грн х 3 міс.).
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.