За підсумками січня–березня 2019 р. індекс промислової продукції області становив 95%
У добувній промисловості виробництво відносно січня–березня 2018 р. склало 106,5%, у переробній промисловості – 91,8%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 95,6%.
На підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів індекс промислової продукції становив 91,8%.
Спостерігалося зменшення випуску свіжих чи охолоджених яловичини і телятини, ковбасних виробів, солоних оселедців, незгущених молока та вершків, вершкового масла жирністю не більше 85%, свіжого неферментованого сиру, борошна, хліба та хлібобулочних виробів.
Водночас зросло виробництво свіжої чи охолодженої свинини, соняшникової нерафінованої олії, безалкогольних напоїв.
Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що серед підприємств переробної промисловості відбулося зростання у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 8,1%) та металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 49,1%).
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.