На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску за перший квартал 2019 року склали понад 1 мільярд гривень
Платниками Чернігівщини за 1 квартал поточного року сплачено понад 1070 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – березень минулого року на понад 21 відс., або на 189 млн гривень.
Від юридичних осіб надійшло 939,7 млн. грн., або 88 відс. надходжень.
Фізичні особи - підприємці сплатили 130,3 млн. грн. (12 відс.). Найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники Чернігівського, Прилуцького та Ніжинського районів.
У березні 2019 року було забезпечено сплату 380 млн грн ЄСВ (на 22 відс. або 68,8 млн грн більше березня минулого року).
В управлінні податків і зборів з фізичних осіб зазначають, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн., при цьому розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн. (4173 грн. х 22 відс.).
Фахівці звертають увагу, що з 1 січня 2017 року всі фізичні особи - підприємці мають сплачувати єдиний внесок за себе на рівні мінімального страхового внеску щоквартально за виключенням пільгової категорії підприємців, які отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.