Відбулася презентація міського 12-ти метрового автобусу А12210
Керівники корпорації «Еталон», ТОВ «Чернігівський автозавод», ТОВ «Український кардан» та ТОВ «Чернігівський ковальський завод» розповили про підприємства, та продукцію, яку виробляють.
Автомобільні заводи Корпорації «Еталон» за підсумками року реалізували близько 270 одиниць автотранспортних засобів під торгівельною маркою «Еталон», з них майже 250 автобусів та 20 тролейбусів.
Розроблено та виготовлено перший зразок міського автобуса моделі А12210 довжиною 12 м. з низьким рівнем підлоги пасажироміскістю більше 100 чоловік, який відповідає екологічним вимогам ЕВРО 5 та правилам ЄЕК ООН №107 (можливість перевезення пасажирів в інвалідній колясці) і може використовуватися в будь яких містах України.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.