Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 03:07:08

96% домогосподарств Чернігівщини мають холодильники, - статистика

21.03.2019   13:19Агенцiя

У жовтні 2018р. органами державної статистики було проведено вибіркове опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов життя, щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування.

За даними опитування 96% домогосподарств Чернігівщини мають холодильники, 94% – кольорові телевізори, 93% – електропраски, 79% – пральні машини, 71% – електропилососи. Мобільними телефонами користуються 95% домогосподарств, з них 67% мають їх по два й більше. Разом з тим низькою залишається частка домогосподарств, які мають посудомийні машини – 3%.  

У кожному четвертому домогосподарстві є автомобіль, 9% мають моторолер, мопед або скутер. У той же час велосипедами володіє 62% домогосподарств.
Протягом двох останніх років збільшилася частка домогосподарств, які мають кухонні комбайни, ноутбуки, супутникові антени, планшети, морозильники, автомобілі та пральні машини – на 14–5 в. п.

Значна частина товарів тривалого користування була куплена домогосподарствами протягом останніх п'яти років: 78% планшетів, майже половина мобільних телефонів, кожен п’ятий персональний комп’ютер, 15% автомобілів, 14% мікрохвильових печей та пральних машин, 10% велосипедів, 9% телевізорів та  холодильників.

Переважна більшість придбаних товарів тривалого користування були імпортного виробництва: усі наявні планшети, мобільні телефони, персональні комп’ютери, мікрохвильові печі, швейні машини, 93% кольорових телевізорів,  90% пральних машин, 83% холодильників, 68% автомобілів та 49% велосипедів.
Як свідчать результати опитування, кожен другий автомобіль придбаний таким, що вже був у користуванні, решта товарів, у більшості випадків, куплена домогосподарствами новими.

Головне управління статистики у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини