Платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто 247 мільйонів гривень ПДВ
За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 890 тис гривень.
За повідомленням управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області, у січні-лютому поточного року у встановлені законодавством терміни проведено камеральні перевірки 135 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 212 млн гривень.
Протягом двох місяців платникам податків Чернігівщини відшкодовано 247 млн грн податку на додану вартість.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.