Цього року доходи місцевих бюджетів зросли на 13 %
Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, у січні доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали 453,9 мільйона гривень. Так, до загального фонду надійшло 424,3 мільйона гривень, до спеціального – 29,6 мільйона гривень.
У порівнянні з відповідним періодом 2018 року доходи збільшилися на 53,1 мільйона гривень, або на 13,2 %, зокрема надходження до загального фонду зросли на 52 мільйони гривень, або на 14 %, до спеціального фонду – на 1,1 мільйона гривень, або на 3,9%.
Податку на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, за січень отримано в сумі 239,3 мільйона гривень, що на 33,6 мільйона гривень, або на 16,4 % більше, ніж торік. Надходження від єдиного податку зросли на 7,8 мільйона гривень (+ 8,8 %) і склали 96,8 мільйона гривень.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ бюджетної сфери області направлено 331,8 мільйона гривень.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.