Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 грудня, 02:35:42

Як тільки зарплата стала конкурентною - на АТП-2528 почали приходити працювати молоді люди

16.01.2019   08:07

15 січня, на ранковій нараді у мерії звітував керівник комунального підприємства "АТП-2528" Руслан Волок.

Він повідомив, що на підприємстві працює 320 осіб. Середня зарплата в 2018 році становила  8012 грн, причому за рік вона збільшилася на 2 862 гривні.

Платять її вчасно, передбачена система мотивації і бонусів за обсяги виконаної роботи. Для прикладу, у середньому, зарплата водія на КП з нарахуваннями становить більше 11 тис. грн.

"Як тільки зарплата на підприємстві стала трохи більшою, більш-менш конкурентною, на АТП-2528 почали приходити працювати молоді люди. Це свідчення того, що за умови підвищення зарплат у виробничій сфері, ті робітники, які виїхали за кордон, будуть повертатися", - прокоментував міський голова Владислав Атрошенко.

Також міський голова доручив керівникам усіх комунальних підприємств підготувати порівняльні дані по всіх затребуваних професіях щодо всіх обласних центрів: рівень зарплат, вакансії, вартість послуг та тарифів цих підприємств.

Основні напрями діяльності комунального підприємства «АТП 2528» - санітарне очищення та вивезення сміття, прибирання вулиць, утримання сміттєзвалища та дощової каналізації, ремонт та утримання доріг по місту.

Перший напрямок діяльності - підприємство вивозить сміття з контейнерів усього Чернігова, а їх по місту загалом 3700. Цією роботою займаються 55 працівників. Минулоріч вивезено на полігон у Масанах понад 540 тисяч кубометрів твердих побутових відходів. Також майже 58 тис.м3 рідких побутових відходів прийнято на зливній станції, з них майже п’ята частина вивезена  асенізаційним транспортом КП “АТП-2528”.

Парк спецтехніки для вивезення відходів на підприємстві налічує 39 автомобілів, в тому числі 35 сміттєвозів. Але зношеність парку техніки - 72%. Тому є потреба в її оновленні. У 2018 році придбано 2 сміттєвози МАЗ-Сапфір і 2 сміттєвози із заднім завантаженням і краном-маніпулятором.

Другий напрямок роботи підприємства - це чистота в місті: підмітання вулиць, прибирання снігу і сміття з зупинок громадського транспорту та їх миття. Тут 123 працівники: водії, трактористи, технічний персонал..

Загалом у прибиранні міських територій задіяно 56 одиниць техніки. Переважна частина – це нові універсальні машини і трактори, які були закуплені в 2017 році. Після прибирання з міських вулиць за 2018 рік вивезли близько 3,8 тис. тонн ґрунту, близько 20,1 тис. м3 сміття і 24,5 тис.м3 снігу.

А тротуари і прибордюрну частину прибирають у т. ч. вручну: 5 бригад чисельністю 51 чоловік – 40 прибиральників та 11 вантажників.

Підприємство прибирає, згідно з договорами, 88 об'єктів благоустрою, 120 вулиць, довжиною 148 км. Загальна площа прибирання ручного прибирання влітку –  218 тис. м2; взимку – 16,5 тис.м2.

КП "АТП-2528" також відповідальне за обслуговування полігону твердих побутових  відходів, який функціонує з 1961 року. Його площа 30 гектарів. Тут працює 12 чоловік. 

Обсяг відходів з дня відкриття у 1961р. досяг більше 24 млн. м3 (6 млн. тонн). Щодня він збільшується на 1 тис. 786 м3.

У 2018 році почалися роботи по приведенню чернігівського полігону твердих побутових відходів до вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Утримання вуличної дорожньої мережі: 35 працівників цього цеху здійснюють ямковий ремонт доріг і тротуарів, асфальтуванням розкопок тощо . За минулий рік ними виконано дорожніх робіт на 19,5 млн. грн.

Окрім того, КП АТП 2528 відповідальне за утримання дощової  каналізації та очисних споруд. Зараз цьому приділяється максимум уваги. Окрім робіт зпоточного чищення та ремонту колодязів дощової каналізації по місту в 2018 році на 2-х ділянках для проведення мереж залучалася спеціальна техніка (ділянки на вулицях Рокоссовского-Шевченка, Могилянського-Декабристів).

У Чернігові 66,82 кілометрів дощової каналізації, нею охоплена третина міста. Підтриманням робочого стану і ремонтом колодязів зливової мережі, її очищенням, перевіркою, а також технічним обслуговуванням  гідроспоруд на річці Стрижень займаються 17 працівників.

У 2017 році КП "АТП-2528" сплатило податків та зборів на суму 8,5 млн грн, у 2018 - 11,2 млн грн.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Знищили понад 2 кілометри сіток

Знищили понад 2 кілометри сіток 13:06

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області в черговий раз знищено заборонені знаряддя лову, які були вилучені під час викриття порушень Правил рибальства.Дев’ятого грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 98 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 2 187 метрів, у тому числі: 77 од. сіток зяберних (одностінних), 19 од. сіток поріжних, одна сітка «рамка» та один ятір. «Кожного місяця проводяться заходи з утилізації заборонених знарядь лову, згідно яких судом прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна», - прокоментував начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк. Чернігівський рибоохоронний патруль попереджає, що за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ.

Призначено нового командувача військ ОК

Призначено нового командувача військ ОК "Північ" 11:47

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський представив особовому складу Чернігівського гарнізону нового командувача військ оперативного командування «Північ».

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову 11:14

9 грудня 2019 року відбувся розгляд справи про притягнення Мельничука Валентина Васильовича до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, за результатами якого провадження у справі закрито за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень 11:05

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва 10:26

У рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі Ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини