Маєш три корови - отримуй до 5 тисяч компенсації за доїльні апарати
Перші вісім власників корів на Чернігівщині отримали від держави грошове відшкодування за придбані установки індивідуального доїння у сумі майже 33-х тисяч гривень.
Гроші отримали селяни з Бобровицького, Городнянського, Прилуцького, Ріпкинського та Талалаївського районів, які придбали установки індивідуального доїння вітчизняного виробництва і мають у своєму господарстві не менше 3-х корів. Даною програмою компенсації вартості передбачено, що власник доїльної установки отримує від держави відшкодування у межах фактичних витрат на її закупівлю але не більше 5 тисяч гривень.
Наразі в області продовжується приймання документів від селян на часткове відшкодування за придбані установки індивідуального доїння.
Нагадуємо, щоб отримати дану компенсацію необхідно до управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій за місцем проживання подати довідку про кількість корів; копії паспортів ВРХ і ветеринарних карток до них; витяг з Єдиного державного реєстру тварин; копії платіжних документів та техпаспорт на доїльний апарат; копії паспорта особи і довідки про відкриття поточного рахунку в банку та документа про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб.
У Міністерстві аграрної політики та продовольства України запевняють, що кошторис на відшкодування за придбані установки індивідуального доїння не обмежений – грошові компенсації будуть виплачені усім, хто подасть документи в установленому порядку.
Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression