Фінансові результати великих та середніх підприємств м. Чернігова в січні–вересні 2018 року. ДОВІДКА
За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) у січні–вересні 2018 р. отримали прибутковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 136 млн.грн (у січні–вересні 2017 р. – 361 млн.грн прибутку).
Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 65%, отримано 451 млн.грн прибутку. Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства машинобудування; водопостачання; каналізації, поводження з відходами; виробництва гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.
Із загальної кількості підприємств 35% мали збитки на суму 315 млн.грн. Значні обсяги збитків отримали підприємства промисловості; оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; будівництва.
Рівень рентабельності операційної діяльності великих та середніх підприємств міста в січні–вересні 2018 р. склав 1%. Найвищий рівень рентабельності отримали підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (9,5%).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).