Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:39:18

Вклад малого бізнесу у наповнення місцевих бюджетів Чернігівщини збільшився майже на чверть

22.10.2018   08:48Агенцiя

Суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини у січні-вересні поточного року сплачено понад 3 млрд грн. податків та зборів, що становить майже половину загальної суми надходжень.

До державного бюджету представниками середнього бізнесу сплачено 1 млрд грн податків і зборів (29,5 відс. доходів бюджету), малим бізнесом та мікропідприємництвом – 656 млн грн (19,3 відс.).

До бюджетів територіальних громад від суб’єктів середнього підприємництва надійшло 794 млн грн (22,8 відс. загальної суми). Ще 26,6 відс. надходжень забезпечено представниками малого бізнесу (майже 919 млн грн).

Бюджетоформуючими для доходів територіальних громад є суб’єкти середнього бізнесу у Срібнянському (59,9 відс.), Н Сіверському (52,7 відс.), Ічнянському (46,8 відс.), Прилуцькому (40,1 відс.) та Ріпкинському (39 відс.) районах. У містах обласного значення вклад такої категорії підприємств значно нижчий і становить від 14 до 16 відс. у  Прилуках, Ніжині та Чернігові, 29 відс. – у Новгород Сіверському.

У порівнянні до відповідного періоду минулого року вклад малого бізнесу у наповнення місцевих бюджетів залишається стабільним, а сума сплачених податків збільшилась майже на чверть або на 177 млн гривень.

Понад третину доходів місцевих бюджетів за рахунок сплати податків суб’єкти малого бізнесу та мікропідприємництва забезпечують у 6 районах області: Ніжинському (37,2 відс.), Семенівському (36,9 відс.), Сосницькому (34,9 відс.), Менському (33,7 відс.), Городнянському (32,4 відс.), Коропському (32,3 відс.).

У містах обласного значення цією категорією платників забезпечено біля чверті доходів територіальних громад: у Чернігові – 29,6 відс. (сплачено 353 млн грн), Прилуках – 24,4 відс. (51 млн грн), Ніжині – 25,5 відс. (48 млн грн), Новгород Сіверському – 26,5 відс. (11 млн грн).   


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини