Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 13:31:33

Про внесок будівельної галузі Чернігівщини в наповнення бюджетів усіх рівнів

04.10.2018   15:38Агенцiя

На обліку в податкових органах області знаходиться близько 800 суб’єктів господарювання будівельної галузі. З них дещо більше ніж у половини (460 суб’єктів господарювання) основним видом діяльності є «організація з будівництва, будівництво житлових та нежитлових будівель».

Тенденція в показниках як економічної діяльності, так і в розрахунках з бюджетом, в цілому по суб’єктах  господарювання будівельної галузі позитивна. Обсяги продажу на внутрішньому ринку по операціях за останні 8 місяців, порівняно з відповідним минулорічним періодом, зросли в півтора рази і склали 1,7 млрд грн (середньомісячні – близько 214 млн грн). Питома вага обсягів галузі в загальнообласному показнику становить більше  4 відсотків.

Підприємствами будівельної галузі у січні-серпні 2018 року сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 144 млн грн податків і тим самим забезпечено 2,3 відсотка від загальної суми надходжень по всіх галузях народного господарства області.

Порівняно з відповідним періодом минулого року відбулось  збільшення надходжень по підприємствах галузі майже в півтора рази (на 45,6 відс або більш як на 45 млн грн).  В тому числі, до Державного бюджету надходження склали понад 94 млн грн (більше 3 відс в загальнообласній сумі). Це  на 32,3 млн грн або на 52 відс перевищує минулорічні показники.

До місцевих бюджетів від підприємств будівельної галузі надійшло майже 50 млн грн (1,6 відс в загальнообласній сумі), що на 35 відс або майже на 13 млн грн більше за минулорічні надходження. 

Позитивна динаміка характерна і по сплаті основних бюджетоформуючих податків. Зокрема обсяги збору ПДВ збільшились на 35 відс (приріст склав майже 16 млн грн), сплачено всього понад 60 млн грн (6,2 відс в загальнообласному показнику).

По податку на доходи з фізичних осіб приріст становить більше 42 відс, сплачено платниками у січні-серпні поточного року понад 37 млн грн податку.

Єдиного соціального внеску сплачено майже 44 млн грн, що майже на 38 відс перевищує минулорічний показник.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини