Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 03:33:13

Сергій Сергієнко: темпи освоєння виділених державою коштів потрібно прискорити

03.10.2018   13:11Агенцiя

Громадами області освоєно трохи більше 50% державних коштів, що надійшли від держави на соціально-економічний розвиток територій та формування інфраструктури ОТГ. Використана сума — 155,5 мільйона гривень. Залишок на рахунках розпорядників — 153,8 мільйона гривень. Тож необхідно активізувати роботу, щоб остачу коштів не довелося повертати до держбюджету. На цьому наголошував на вчорашній нараді з головами райдержадміністрацій та ОТГ заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

З Державного фонду регіонального розвитку на Чернігівщину мали б надійти 115,749 мільйона гривень. На кінець вересня одержано 67,9 мільйона, з яких освоєно лише близько 12%. Почасти це пов’язано з тим, що кошти на рахунки розпорядників надходять частинами, що відтерміновує проводження тендерних процедур.

З 32 мільйонів субвенції, що надійшли в область на виконання програм соціально-економічного розвитку окремих територій, використано 15,1 мільйона. До освоєння цих коштів не приступили досі у двох містах обласного значення, у п’яти районах та десяти ОТГ.

На формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в область надійшло 95,4 мільйона гривень. Освоєно — 45,1 мільйона. Не розпочали працювати у даному напрямку 5 із 37 ОТГ.

Тривало цього року й виконання програм, започаткованих у 2017 році. На це використано 89,8 мільйона гривень. Впоралися з завданням на сто відсотків 14 ОТГ та 10 районів. З 377 проектів повністю реалізовано вже 299.

Підтримані державою проекти громад стосуються різних сфер суспільного життя. Це і облаштування вуличного освітлення, автобусних зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, і ремонт автошляхів та приміщень бюджетних установ, і придбання спецтехніки для комунальних підприємств та комп’ютерів у школи тощо. На засіданні було детально проаналізовано стан виконання кожної з програм, обговорено шляхи вирішення проблем та конкретизовано терміни освоєння коштів.

— Проект можна вважати завершеним, якщо об’єкт введено в експлуатацію, — акцентував Сергій Сергієнко. — Зволікання може призвести до того, що невикористані гроші доведеться повертати. Тож усі етапи реалізації проектів слід прискорити, адже до кінця року не так багато часу.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини