Від платників Чернігівщини у серпні бюджети отримали 912 мільйонів гривень податків та зборів
У серпні 2018 року платниками Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 912 млн грн податків та зборів, що на 20 відсотків більше відповідного періоду минулого року.
В управлінні управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС в області повідомили, що Державний бюджет отримав у доходну частину 468 млн гривень. У порівнянні до серпня минулого року сплачено на 23 відс. або на 89 млн грн більше за рахунок зростання находжень податку на додану вартість (на 27 відс.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 23 відс.), податку на прибуток (на 40 відс.), рентної плати (на 15 відс.).
Місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини отримали 444 млн гривень. Показник серпня минулого року перевищено на 16 відс. або на 62 млн гривень. Найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб (253 млн грн або 57 відс. загальної суми надходжень). Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати податку на майно (83 млн грн або 19 відс.), єдиного податку з підприємницької діяльності (60 млн грн або майже 14 відс.), рентних платежів за використання лісів, води, надр (21 млн грн або 5 відс.).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками серпня поточного року надійшло майже 332 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 29 відс. або на 74 млн грн більше.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression