У першому півріччі обсяги промислової продукції зросли на 1,1%
У червні п.р. випуск промислової продукції в Чернігівській області збільшився як до травня п.р. (на 2,5%), так і до червня минулого року (на 0,8%).
Приріст до попереднього місяця одержано в більшості основних видів діяльності переробної промисловості, зокрема у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції (в 1,5 раза), целюлозно-паперовому виробництві (24,5%), легкій промисловості (11,4%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,4%).
За І півріччя п.р. проти аналогічного періоду минулого року обсяги промислової продукції збільшилися на 1,1%.
Суттєвий приріст одержано в добувній промисловості – 13,1%, а серед основних видів діяльності переробної – у виробництві готових металевих виробів (10,3%), хімічній промисловості (5,0%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (4,5%).
Упродовж січня–червня 2012р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева.
Серед продуктів харчування в 1,6 раза збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 18,9% – круп, на 13,8% – молока й вершків згущених, на 15,6% – масла вершкового, на 5,3% – свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, на 4,2% – кисломолочних продуктів.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.