Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:18:35

АМКУ дозволив "Ковальської" купити чернігівського виробника бетону

13.08.2018   08:16Агенцiя

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії "БАУ-Капітал" (Київ), що входить в промислово будівельну групу "Ковальська", придбати акції "Будіндустрії" (Чернігів) у кількості, що перевищує 50% голосів у вищому органі правління підприємства.

За даними "Будіндустрії" у системі розкриття інформації НКЦБФР, на І квартал 2018 року 93% компанії належало ТОВ "Цитадель-реєстратор" (Київ), яке в свою чергу зареєстровано на кіпрську "Прокоре Солюшенс Лімітед".

ОА "Будіндустрія" входить до складу групи "Ковальська" з 2008 року. Компанія виробляє залізобетонні та бетонні вироби. Відповідно до фінансової звітності підприємства, в 2017 році АТ отримало 1,3 млн грн чистого збитку при 146 млн грн чистого доходу. Статутний капітал складає 1 млн грн.

"БАУ-Капітал" в даний час контролює ПАТ "ЗЗБК ім. Світлани Ковальської", "Бетон Комплекс", "Автобудкомплекс-К", що реалізують готові до використання розчинні бетонні суміші під брендом "Бетон від Ковальської".

ПСГ "Ковальська" заснована в 2006 році, здійснює діяльність на ринку випуску товарного бетону і залізобетонних виробів з 1956 року.

Згідно з даними сайту ПСГ, компанія як асоціація об'єднує 14 підприємств під брендом "Ковальська": виробників будівельних матеріалів, будівельний комплекс, проектну організацію, компанію з обслуговування житла, компанію з управління активами, а також різнопрофільні компанії, які виступають замовниками будівництва.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).