Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 15:11:59

Протягом 6 місяців 2012 року Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету 1 мільярд 119,5 мільйонів гривень

13.07.2012   12:24

У першому півріччі 2012 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 1 млрд. 119,5 млн. гривень. Порівняно з відповідним періодом 2011 року митницею перераховано на 368 544,0 тис. грн. або на 49,1% більше.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку 2012 року складає 6 027,25 млн. грн., з них експорт складає 1 557,90 млн. грн. та імпорт – 4 469,75 млн. грн.

Протягом 2012 року, у порівнянні з минулим роком, обсяги загального імпорту збільшились на 32%, тобто на 1 072,17 млн. грн. Найбільшу питому вагу у загальному товарообігу імпорту становлять: нафта та нафтопродукти; тютюн та тютюнові вироби; папір і картон та вироби з паперової маси, паперу або картону.

На ряду збільшення загальних обсягів імпортних операцій протягом першого півріччя спостерігалась незначна тенденція зменшення обсягів загального експорту на 1%, тобто на 18,45 млн. грн. Основу експорту товарів складають папір і картон та вироби з паперової маси, паперу або картону; тютюн та тютюнові вироби.

Проведений аналіз експортно-імпортних операцій показав, що найбільш активними в проведенні митного оформлення товарів є підприємства ТОВ “Компанія – Інтергал”, ПАТ “Тютюнова компанія “ВАТ-Прилуки”, ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”. Основними торгівельними країнами-партнерами при здійсненні зовнішньоекономічних операцій суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності у першому півріччі 2012 року є Російська Федерація, Великобританія, Республіка Білорусь, Литва, Швейцарія, Німеччина.

Протягом 6 місяців Чернігівською митницею порушено 8 кримінальних справ, з них 6 – за фактами контрабанди наркотичних речовин (канабіс, гашиш), 2 – пороху і холодної зброї. Виявлено та припинено 360 фактів порушень митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 9 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини