Посівні площі на Чернігівщині збільшилися
Під урожай 2012р. в області посіяно сільськогосподарських культур на площі 1138 тис.га.
Із них 81% засіяли сільськогосподарські підприємства. Порівняно з 2011р. загальна посівна площа збільшилася на 5,9%.
Більша частина зайнятих посівами площ, а це 700 тис.га, відведена під зернові культури. У загальній площі зернових культур 32% припадає на озимі, під якими зайнято 221 тис.га. Площа ярих зернових культур становить 479 тис.га.
Більше, ніж торік, посіяно жита озимого (на 23%), кукурудзи на зерно (майже на чверть), гречки (на 28%). Проте зменшилася площа пшениці, ячменю, вівса, зернобобових.
У групі технічних культур значно зросли площі під ріпаком – у 1,8 раза, більше посіяно сої (у 1,5 раза), соняшника на зерно (на 22%).
Картопля посаджена на площі 84 тис.га, овочі – 11 тис.га. Основними товаровиробниками цих видів рослинницької продукції є господарства населення. У них зосереджено 92% посівних площ картоплі та 96% – овочів.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.