Юлія Свириденко: Реалізація цьогорічних проектів за рахунок коштів ДФРР матиме значний вплив на розвиток Чернігівщини
Кабмін затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
Це 288 проектів на суму 1,8 мільярда гривень. Загалом уже затверджено 755 проектів, для реалізації яких передбачено 5,8 мільярда гривень. Усього ж загальний обсяг фінансування ДФРР на 2018 рік становить 6 мільярдів.
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
– Кошти ДФРР будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення мостової та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо. Переважна більшість проектів буде завершена у 2018 році, – зазначив Геннадій Зубко.
Так, за його словами, за кошти ДФРР в областях будуть проведені роботи з будівництва та реконструкції 115 об’єктів освіти (94 ЗНЗ та 21 дитячого садочку) на суму 566 мільйонів гривень, 41 об’єкту охорони здоров’я та соціального захисту населення – на 194 мільйони, 39 об’єктів спорту – на 196,5 мільйона гривень. Також реалізовуватимуться проекти на 24 об’єктах водопостачання та водовідведення (230 мільйонів гривень), 33 об’єктах дорожньо-транспортної інфраструктури (357 мільйонів), 16 об’єктах культури (94,2 мільйона), в 9 ЦНАПах (67 мільйонів) тощо.
До розпорядження щодо фінансування за рахунок ДФРР включені проекти, подані на розгляд 19 областями, серед яких і Чернігівська.
Нагадаємо, що на Чернігівщині реалізовуватимуться 18 проектів на суму 115,7 мільйона гривень. Це 2 проекти, спрямовані на покращення спортивної інфраструктури, по 6 проектів з ремонту і реконструкції закладів сфери охорони здоров’я та освіти, по 1 – культури та соціального захисту. Також проводитиметься реконструкція одного закладу оздоровлення та відпочинку дітей, буде закуплено комунальну техніку.
– Пройдено основний підготовчий етап реалізації цьогорічних проектів: регіональний відбір та затвердження проектів Кабміном. Цього року переможцями конкурсу в області стали більш масштабні проекти порівняно з 2017 роком. Їх реалізація матиме значний вплив на розвиток регіону.
Найголовніше зараз – вчасно й ефективно провести тендерні процедури і здійснити роботи на об’єктах. Це зона відповідальності замовників проектів. У свою чергу, облдержадміністрації буде прискіпливо моніторити хід їх реалізації, – зазначила перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.