"Укрнафта" ребрендує мережу АЗС
ПАТ "Укрнафта" реалізує масштабний проект з ребрендингу мережі своїх автозаправних станцій (АЗС).
Станом на 10 липня в новому форматі працює п’ять АЗС у Києві та Київській області. Протягом місяця компанія приступить до ребрендингу ще щонайменше 10 АЗС у Західному та Центральному регіоні.
«Укрнафта» розпочала ребрендинг АЗС з об’єктів у Києві: 13 квітня було відкрито одразу дві автозаправні станції в оновленому форматі.
Індустріальний дизайн, набір найнеобхідніших послуг, якісне обслуговування та, звичайно ж, пальне стандарту ЄВРО 5 – такі основні атрибути ребрендованих АЗС «Укрнафти». Сьогодні на цих станціях можна знайти повноцінний магазин непаливних продуктів, зону «швидкого харчування», товари для автомобіля та можливість зарядки мобільних телефонів – по суті, все необхідне для водія чи мандрівника.
З останніх нововведень – на оновлених АЗС з’явились так звані «Точки зв’язку». Це зона обладнана вмонтованим планшетом, де можна швидко і безкоштовно зайти до мережі інтернет, який також надає можливість здійснювати безкоштовні дзвінки по території України або в будь-яку точку світу за допомогою власного Skype-account.
Водночас АЗС «Укрнафти» продовжать пропонувати якісне пальне та демократичні ціни і не лише на пальне, якими станції «Укрнафти» відомі по всій країні, а й на весь асортимент запропонованої продукції.
На оновлених автозаправних станціях «Укрнафта» пропонує і новий рівень сервісу. З цією метою нові співробітники АЗС проходять достатньо непростий відбір та спеціальні тренінги.
Розробкою стратегії оновленого бренду, дизайну та архітектурними рішеннями на АЗС, комунікаційною платформою та загальною ритейл-стратегією мережі займалось агентство FEDORIV, яке запропонувало нові кольори, оновлений логотип та концептуально нову стратегію розвитку мережі АЗС. Для оформлення використана чорно-біла палітра. До нового логотипу мережі увійшла піктограма «трикутника», яка історично позначала нафтове родовище на всіх топографічних картах. Ребрендовані станції оформлені в стилі industrial.
«Ми раді бачити, що результати нашої роботи були втілені в життя. Нові АЗС змінилися: виглядають добре, працюють добре. Тепер прагнемо до "чудово"», - прокоментував Андрій Федорів роботу свого агентства.
«Як компанія-лідер з кількості АЗС по всій країні «Укрнафта» має унікальну перевагу і водночас унікальну відповідальність, адже своєю роботою ми формуємо ставлення українців у різних куточках країни до галузі та якості її продукції. Мережа автозаправних станцій – це єдиний напрямок, де ми працюємо з кінцевим споживачем свого продукту, тому на її оновлення спрямовуємо максимум зусиль та ресурсів. Наша мета – пропонувати якісний сервіс та якісний український продукт, зберігаючи доступною ціну для споживачів по всій країні», - зазначив Марк Роллінс, Голова Правління ПАТ «Укрнафта».
«Укрнафта» має найбільшу в Україні мережу АЗС – 537 станцій по всій країні. Через неї компанія реалізує нафтопродукти з сировини власного видобутку і пропонує весь наявний на ринку спектр пального, яке відповідає європейським стандартам якості. В найближчих планах компанії запустити АЗС нового зразку в Західній Україні, а за три роки - завершити проект ребрендингу.
Довідка:
ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальнодержавномувидобутку нафти з газовим конденсатом у 2017 році становила 65,7%, частка у загальному видобутку газу – 5,3%. На балансі підприємства перебуває 43 бурові установки, 1936 нафтових і 168 газових свердловин. ПАТ «Укрнафта» володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України».
.jpg)
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.