По двох з 11 конкурсних пропозицій визначили перевізників
Це відображено в протоколі засідання профільного конкурсного комітету, яке було перервано для ознайомлення з поданими документами. Нагадаємо, віднедавна внесено зміни до порядку зазначеного відбору. Детальніше про це за посиланням.
Після вивчення пропозицій трьох перевізників було знято з конкурсу. Департамент економічного розвитку ОДА знайшов порушення в запропонованих документах: протерміновані строки проходження техогляду, невідповідність номерних знаків транспортних засобів та сертифікатів з дотримання екологічних норм тощо.
Загалом, з 11 конкурсних пропозицій, документи надійшли лише на чотири. Усіх вимог дотрималися два перевізники, які і обслуговуватимуть три маршрути:
- ФОП Конов Ю.І.: Ічня — Ніжин (рейси 4223/4224, 4225/4226);
- ФОП Півень Ф.М.: Чернігів - Вікторівка (рейси 157к/158к, 541к/542к, 181к/182к, 183к/184к), Чернігів - Пустинки (рейси 3299/3300, 3301/3302).
Інші напрямки пропонуватимуть до конкурсу повторно.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».