Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:16:39

Як і коли складається перелік вулиць для ремонту?

30.06.2018   09:41

Як і коли складається перелік вулиць для ремонту? Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц 22 червня у прямому ефірі на телеканалі UA: Чернігів, присвяченому питанню ремонту доріг в місті.

Ярослав Куц відповів на питання від представників медіа-спільноти, користувачів мережі Фейсбук, а також від глядачів та слухачів передачі, що телефонували до студії.

Одне з питань передачі: як і коли складається перелік вулиць для ремонту?
- Протягом року до Чернігівської міської ради та, зокрема, до управління ЖКГ надходять звернення від громадян та депутатів різних рівнів щодо необхідності проведення ремонту доріг.

З урахуванням цих звернень, а також – весняного та осіннього обстеження доріг та відповідно до приписів Національної поліції Управлінням ЖКГ здійснюється формування переліку доріг, що потребують ремонту.

Цей перелік вноситься на розгляд Постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження Чернігівської міської ради. Комісія, з урахуванням транспортного та пасажирського потоку, кількості людей, що користуються дорогами, визначають перелік доріг, що потребують капітального чи поточного ремонту.

У межах фінансування, як головний розпорядник коштів, Управління ЖКГ здійснює роботи по відновленню дорожнього покриття, - сказав начальник управління житлово-комунального господарства міської ради.

Так, нещодавно розпочали ремонтувати дорогу на вулиці 1-го Травня. Вчора техніка завершила фрезерування. Також продовжується підготовка до вкладання асфальто-бетонного покриття. Новий асфальт незабаром з’явиться і на під’їзді до пологового будинку.


За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.