Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:53:35

Стратегію проведення жнив-2012 обговорили у Бахмачі

06.07.2012   13:51Агенцiя

На полях Чернігівщини стоїть добрий врожай, головне завдання на сьогоднішній день швидко та у відведені терміни його зібрати. Про це зокрема йшлося на науково-практичній конференції з питань збирання нинішнього врожаю зернових культур, формування регіональних ресурсів продовольчого зерна та посіву озимини під майбутній врожай. Захід відбувся сьогодні у місті Бахмач Чернігівської області, повідомляє прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Під час практичної частини конференції аграрний актив області відвідав сільськогосподарське підприємство "Агродім" поблизу Бахмача, яке на площі близько десяти тисяч гектарів вирощує понад десяток культур, таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник і навіть сорго.

У ТОВ СП "Агродім" учасники заходу оглянули посіви ярого ріпаку, побачили сучасну зернозбиральну техніку та техніку для пожежегасіння, а також агрегати для підготовки грунту і проведення посіву озимих культур. Крім цього гості ознайомились з роботою лабораторії по визначенню якості зерна  та  побачили  сушильне господарство і склади для зберігання зерна даного підприємства.

Під час пленарної частини науково-практичної конференції було розглянуто низку актуальних для збиральної пори питань. Зокрема , питання про особливості проведення збиральних робіт цього року, забезпечення жнив технікою, формування регіональних ресурсів зерна та державного інтервенційного фонду.

Також йшлося про фітосанітарний стан зерна, належну якість насіння для майбутнього посіву озимих культур, протипожежні заходи безпеки тощо.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).