Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові. ДОВІДКА
У I кварталі 2018 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 75 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно з відповідним періодом 2017 року зросла на 25,8% й становила 6194 грн.
Це в 1,7 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), але на 0,6% менше середньообласного показника (6232 грн).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові
на 1 квітня 2018 року становила 8,9 млн.грн, з них майже дві третини (64,3%) припадає на діючі (економічно активні) підприємства.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.