Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:47:19

На Чернігівщині видано "теплих кредитів" більш ніж на 7 мільйонів гривень

22.05.2018   13:28Агенцiя

Днями голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Вкотре він закликав підтримувати населення у питаннях енергозбереження, надаючи співфінансування «теплих кредитів»:
– Подвійна допомога в утепленні осель як з державного, так і з місцевих бюджетів стимулює широке впровадження енергоефективних заходів та розвиток бізнесу в цій сфері. На сьогодні у тісній співпраці з Держенергоефективності лише за 5 місяців поточного року запроваджено 136 таких місцевих програм, на реалізацію яких виділено 125 мільйонів гривень.

З моменту відновлення фінансування Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, тобто з кінця квітня, на Чернігівщині видано 282 кредити на загальну суму більше 7 мільйонів гривень. З них на матеріали – 274 кредити на суму 7,4 мільйона гривень, котельне обладнання – 12 в розмірі 200 тисяч гривень. Один кредит на 120 тисяч гривень отримало ОСББ. 19 кредитних договорів на даний час знаходяться на розгляді.

Нагадаємо, що в березні постановою Кабміну внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. Тож на сесії облради, яка має відбутися цього тижня, розглядатимуть відповідні зміни до Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2018-2020 роки.

 
За матеріалами Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.