Аграрії Чернігівщини завершують посів ярини
Наразі посіяно понад 760 тисяч гектарів ярих культур, або майже 82 % до прогнозу. Це на 18 тисяч гектарів більше проти відповідної дати минулого року.
Так, зерновою кукурудзою засіяно понад 320 тисяч гектарів (82 %), соняшником – 156 тисяч гектарів (79 %), соєю – 74 тисячі гектарів (71 %). Гречку та просо посіяно на 1,8 тисячі гектарів та 0,3 тисячі гектарів відповідно, або 15 і 13 % від запланованого.
У більшості районів яриною засіяно 80-90 % прогнозованих площ. Лідирують сільгоспвиробники Сновського, Талалаївського, Куликівського та Ічнянського районів, де посівні роботи виконані на 90-95 %.
При цьому активізувати темпи весняно-польової кампанії необхідно аграріям Семенівського (58 %), Чернігівського (61 %), Ніжинського (63 %), Борзнянського (68 %) та Ріпкинського (69 %) районів, де засіяно менше 70 % відведених площ.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.