До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло майже 1,5 млрд. грн. податків та зборів
За січень-квітень поточного року платники податків Чернігівщини перерахували до місцевих бюджетів 1462 млн. грн., це майже на 268 млн. грн. більше, ніж минулоріч.

Основними платежами до місцевих бюджетів є:
- податок на доходи фізичних осіб – близько 909 млн. грн. (+193 млн. грн. відповідно минулого року);
- єдиний податок – понад 221 млн. грн. (+ майже 50 млн. грн.);
- земельний податок та орендна плата - понад 196 млн. грн. (+ 5,6 млн. грн.);
Крім того, від акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції до бюджетів надійшло понад 34 млн. грн., податку на прибуток – 18,7 млн. грн., податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – майже 17 млн. гривень.
За користування лісом, надрами й водою платники податків поповнили місцеві бюджети на понад 37 млн. грн. (у т.ч. від використання лісових ресурсів місцеві бюджети отримали майже 22 млн. грн., за спеціальне використання води – понад 3 млн. грн. та за користування надрами – 12,5 млн. грн.).
Екологічного податку надійшло понад 7 млн. грн., плати за ліцензії – 5 млн. гривень.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39
Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.
Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48
Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.
Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.
У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36
Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.
На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52
У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.