Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 11:59:09

Протягом чотирьох місяців Чернігівською митницею перераховано до держбюджету понад 1,6 млрд. гривень

17.05.2018   07:43Агенцiя

За чотири місяці поточного року обсяги надходжень митних платежів до державного бюджету на Чернігівщині перевищили 1,6 млрд. гривень.

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що додаткові надходження  склали 27,7 млн. гривень.

Найбільша частка з них надійшла за результатами роботи у напрямку контролю за митною вартістю товарів – 25,3 млн. грн., решта –  контролю за визначенням країни походження товарів та їх класифікацією. 
Основними бюджетоформуючими товарами у січні-квітні 2018 року були добрива, кам’яне вугілля, тютюнова сировина, пневматичні гумові шини, трактори та пиво солодове.

Загалом імпорт товарів здійснювали 383 імпортери, у тому числі  140 - з інших регіонів. При цьому суб’єктами господарювання з інших регіонів сплачено 866,3 млн. грн. або понад 52 відс. загальної суми платежів по митниці.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини