За чотири місяці зовнішньоторговельний обсяг в зоні діяльності Чернігівської митниці перевищив 10,8 млрд. гривень
У Чернігівській митниці ДФС повідомляють, що загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій у зоні діяльності митниці протягом січня-квітня складає 10,9 млрд. грн., з них - експорт майже 3,5 млрд. грн. та імпорт 7,4 млрд. гривень.
За вартісними показниками це на 9 відс. менше, а за ваговими – на 6 відс. більше ніж за відповідний період минулого року.
За чотири перших місяці року відбулося зменшення обсягів імпортних операцій за вартісними показниками на 16 відс. та збільшення за ваговими - на 5 відсотків. Тенденція до збільшення обсягів експорту товарів простежується, як за вартісними показниками - на 17 відс., так і за ваговими - на 11 відсотків.
Упродовж січня-квітня митниками оформлено 21 465 експортно-імпортних митних декларацій, майже 100 відс. яких подано в електронному вигляді.
Наразі на обліку в зоні діяльності митниці перебуває 2 047 суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, з яких фактично здійснювали діяльність 460. Крім того, зовнішньоторговельні операції здійснювали 199 суб'єктів, які знаходяться на обліку в інших митницях.
За даними митниці серед імпорту переважали міндобрива, вугілля, лінія пакування сигарет, трактори, тютюн, на експорт частіше відправляли шпалери, сигарети з фільтром, заготовки верхньої частини взуття, пиломатеріали, систему сухого шлакозоловидалення та багатожильний провід.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.