Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області у 2017 році. ДОВІДКА
Упродовж 2017 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 96 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 46%.
Автобусами та маршрутними таксі скористалися 44 млн пасажирів, з них 18 млн перевезено фізичними особами-підприємцями.
Більше двох третин пасажирів було перевезено в м.Чернігові.
В обсязі пасажирських перевезень автомобільним транспортом частка Чернігівської області в цілому по Україні становила 2,2%, а пасажирообороту – 1,6%.
Основними споживачами послуг пасажирського автомобільного транспорту є мешканці міських поселень. У структурі пасажирських перевезень на міське сполучення припадає 83%, на приміське та міжміське сполучення – 12% та 5% відповідно.
Послугами маршрутного автотранспорту області впродовж 2017 р. в середньому щоденно користувалися 121 тис. пасажирів (у т.ч. м.Чернігова – 83 тис. пасажирів).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.