Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 22:48:53

Антимонопольний комітет оштрафував молокозаводи Чернігівщини за антиконкуренцію

04.07.2012   11:45Агенцiя

Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало 9 молокопереробних підприємств Сумської, Полтавської, Чернігівської та Київської областей загалом на 400 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку молока незбираного для промислової переробки, що закуповується у населення.

Зокрема, до відповідальності притягнуто ТОВ “Гадячсир” (м. Гадяч, Полтавська область), ПАТ “Вімм – Білль-Данн Україна” (м. Вишневе, Київська область), в особі філії “Буринський завод сухого молока”, ПАТ “Бель Шостка Україна” (м. Шостка, Сумська область), ПрАТ “Новгород-Сіверський сирзавод” (м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область), ПАТ “Ічнянський завод сухого молока та масла” (м. Ічня, Чернігівська область), ПрАТ “Пирятинський сирзавод” (м. Пирятин, Полтавська область), а також – суб’єкт господарювання, до складу якого входять, зокрема, ПП “Рось” (м. Сквира, Київська область), в особі філій “Роменський молочний комбінат” та “Охтирський сиркомбінат”, ТОВ “МалКа-транс” (м. Сквира, Київська область), в особі філій “Конотопський молзавод” та “Глухівський маслосирзавод”, ДП “Аромат” (м. Сквира, Київська область), в особі філії “Сумський молочний завод”.

Так, у січні 2012 року підприємства без об’єктивних на те причин одночасно до однакового рівня знизили закупівельні ціни на молоко, обмеживши цим самим конкуренцію на вказаному ринку в Сумській області.

ТОВ “Гадячсир”, ПАТ “Ічнянський завод сухого молока”, ПП “Рось”, ТОВ “МалКа-Транс” і ДП “Аромат” визнали факт вчинення порушення.

З метою запобігання та припинення порушень конкуренційного законодавства на ринку молока незбираного для промислової переробки з початку року органи Комітету надали відповідні рекомендації понад 100 його учасникам.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.