Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 10:13:31

Про роботу промисловості м.Чернігова в січні–березні 2018 року. ДОВІДКА

08.05.2018   09:20Агенцiя

У січні–березні 2018 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 3449 млн.грн, що складає 45% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Підприємствами переробної промисловості було реалізовано 39% всієї продукції, зокрема 16% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 3% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 60%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 11870 грн (по області –7472 грн).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини