Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:40:34

Автозаправка у Варві виявилася поза законом

03.07.2012   16:10Агенцiя

У червні співробітники головного відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ виявили підпільний бізнес. До цієї категорії потрапила автозаправка у Варві.

Як виявилося цей бізнес належав одній підприємиці, яка проігнорувавши законодавчі вимоги і на власний розсуд на території колишнього підприємства «Сільгосптехніка» організувала роботу автогазозаправного пункту, через який реалізовувала скраплений газ. Вона піклувалася лише про власні доходи і не переймалася безпекою клієнтів авто заправки.

За результатами перевірки із незаконного обігу вилучено обладнання, яке було задіяне в реалізації скрапленого газу. А саме - автомобіль ЗІЛ 130, в цистерні якого знаходилося близько одного куба скрапленого газу, передавальні пристрої та прилади обліку пересувної автогазозаправної станції. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 70 тис. грн.

Працівники податкової служби нагадують, що для відкриття автогазозаправного пункту необхідно попередньо одержати передбачені законодавством України дозвільні документи. Оскільки це об’єкт підвищеної небезпеки, потрібно мати відповідні дозволи на виконання робіт та експлуатацію устаткування. Готовність автогазозаправки до роботи підтверджується актом введення об’єкта в експлуатацію.

Проводиться подальша перевірка.

За інформацією відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини