Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 03:48:34

Аграрії Чернігівщини нарощують темпи посівної кампанії

27.04.2018   09:19Агенцiя

В області триває комплекс весняно-польових робіт.

Наразі агроформуваннями підготовлено більше 200 тисяч гектарів посівних площ, або 22 % до прогнозу. Посівна кампанія розпочата в усіх районах Чернігівщини. Ярими культурами засіяно понад 110 тисяч гектарів (12 %). Це на 150 тисяч гектарів менше, ніж на відповідну дату минулоріч.

Сільгоспвиробники сіють ранні зернові, а також горох, люпин та інші культури. Посів кукурудзи на зерно розпочали господарства 16 районів. На сьогодні посіяно більше 20 тисяч гектарів цієї культури, або майже 6 % прогнозованого обсягу.

Аграрії 19 районів посіяли понад 30 тисяч гектарів соняшнику. Цукровим буряком засаджено біля 2 тисяч гектарів, або майже третина від запланованого. Цю культуру вже сіють у шести районах області.

– Цього року розгортання комплексу робіт у полі затрималося на місяць через затяжну весну та перезволоження ґрунту. Але аграрії Чернігівщини динамічно нарощують темпи проведення польових робіт. Для виконання прогнозованих обсягів ярого посіву товаровиробники мають достатнє матеріально-технічне забезпечення. На сьогодні вони використовують кожну можливість для подолання відставання в строках та виконання запланованих робіт, – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Юрій Ткалич.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини