Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:24:49

День працівника державної податкової служби України – професійне свято 2 липня. Суспільство і податки

02.07.2012   14:00Агенцiя

Виходячи з Декларації про державний суверенітет України, у 1990 році була створена державна податкова служба. Правовою основою її діяльності є Закон України “Про державну податкову службу в Україні”.

Марухленко Олександр

Марухленко Олександр

Податкова служба у сучасних умовах повинна стимулювати економічний розвиток країни, сприяти створенню умов для залучення інвестицій, розвитку приватного бізнесу, сприяти зниженню податкового тягаря, отриманню сталих доходів до державного бюджету.

Подальший розвиток державної податкової служби України в умовах перетворень, що проходять у нашому суспільстві, має здійснюватися на усвідомленні необхідності докорінної зміни філософії спілкування з платниками податків з фіскальної на добровільну сплату податків, що потребує переходу до світових цивілізованих норм в оподаткуванні.
Податкова інспекція міста обслуговує майже 7 тисяч юридичних осіб та понад 22 тисяч фізичних осіб підприємців. З початку року платники податків нашого міста сплатили до Державного бюджету 266 млн. грн., місцевий бюджет отримав 264 млн.грн.

Головне завдання у податківців незмінне наповнення державного та місцевого бюджетів. А шляхи виконання його на сьогоднішній день обумовлені, безперечно, новою стратегією взаємовідносин між податківцями та платниками податків.
Її суть не лише у налагодженні рівноправних, партнерських стосунків з платниками податків, а й у наданні їм пріоритетів у вирішенні спільних питань. І прагнення, щоб ті, хто наповнює державну казну, почували себе зручно і впевнено, постійно реалізується на практиці.

Тож при ДПІ у м. Чернігові відкрито сервісний центр з обслуговування платників податків. Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванні платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

Також відбулося відкриття Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, який безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису (безкоштовно).

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування усіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

То ж з нагоди професійного свята, вітаю усіх податківців з Днем працівника державної податкової служби. Від усього серця дякую всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, щодня наполегливо працює, зміцнюючи нашу державу. Бажаю вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, здоров’я, злагоди і добробуту у родинах. Нехай доля буде прихильною до вас, а ваш високий професіоналізм працює на благо України, її сьогодення і майбутнього!

Олександр Марухленко, в.о. начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.