Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 18:22:57

“ЧеЗаРа” замість ВАТ стає ПАТ і змінює керівництво

29.06.2012   09:03Агенцiя

Відбулися позачергові загальні збори акціонерів ВАТ “Чернігівський завод радіоприладів”. Учасники зборів розглянули 19 пунктів порядку денного, зокрема, внесли зміни до Статуту товариства, скасувавши кілька положень, що існували ще з 1997 року, та затвердили нові документи.

Чезара

Чезара

Зокрема, було припинено повноваження голови Правління, всіх членів Спостережної ради. Натомість було утворено колегіальний виконавчий орган – дирекцію товариства. Збори обрали замість Спостережної Наглядову раду та ревізійну комісію. Були схвалені деякі господарчі дії, вчинені керуючим санацією після припинення справи про банкрутство “ЧеЗаРи”, а також затверджено перелік майна, що можна реалізовувати, неліквідного та такого, що не використовується у виробничій діяльності.

“ЧеЗаРа” змінила назву – на Публічне акціонерне товариство “Чернігівський завод радіоприладів”. Практично повністю змінився керівний склад товариства.

Генеральним директором товариства призначено Анатолія Свириденка. Анатолію Олексійовичу 56 років, має дві вищі освіти – інженер–механік та економіст. На “ЧеЗаРі” понад 30 років. У 2000–2002 роках – заступник голови правління, 1–й віце–президент – головний інженер, з 2002 року – 1–й віце–президент, директор з технічних питань. Анатолій Свириденко – четвертий керівник радіоприладного.

http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=7104&Itemid=65

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини