На Чернігівщині у січні-лютому надходження митних платежів до бюджету перевищили 873 млн. гривень
Протягом перших двох місяців року Чернігівською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету понад 873 млн. гривень. У митниці повідомили, що це майже на 140 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.
Зокрема, забезпечено сплату майже 777 млн. грн. податку на додану вартість, 77 млн. грн. мита, понад 5 млн. грн. акцизного податку, 319 тис. грн. плати за здійснення митних формальностей та 1,7 млн. грн. інших податків.
Додаткові надходження склали понад 12 млн. грн., з них за результатами заходів з контролю митної вартості – понад 11 млн. грн., контролю за визначенням країни походження товарів – майже 367 тис. грн., контролю за класифікацією товарів - 425,5 тис. гривень.
Обсяг оподаткованого імпорту склав: у вартісному виразі – 3,8 млн. грн., у ваговому - 388,8 тис. тон.
Всього за даний період імпорт товарів здійснювали 255 імпортерів, з них 98 суб’єктів з інших регіонів.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.