Хоч пісок і не золотий
Директор одного з ніжинських підприємств організував незаконну діяльність з видобутку піску. Він залучив до цієї оборудки водія київського будівельного підприємства зі спеціальною технікою.
Видобутий пісок прямо з кар'єра реалізовувався посередникам, які вивозили його вантажівками і збували у Ніжині та Ніжинському районі.
Співробітники управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області виявили цей факт і припинили незаконну діяльність.
Результати перевірки підтвердили, що пісок видобувався та реалізовувався без дозвільних документів, передбачених чинним законодавством України.
Гусеничний екскаватор та автомобіль-самоскид МАЗ орієнтовною вартістю 320 тисяч гривень вилучені.
Проводиться подальша перевірка.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.