Зовнішня торгівля товарами в області у 2017 році. ДОВІДКА
У 2017 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 132 країн світу.
Протягом року експортовано товарів на 625 млн.дол. США, що на 44% більше, ніж у 2016 р., імпортовано – на 445 млн.дол. (на 6% менше). На країни Європейського Союзу в експорті товарів припадало 36%, в імпорті – 39%.
Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (32% від загального експорту), вироби з паперу та картону (11%), готові харчові продукти та насіння й плоди олійних рослин (по 10% кожного), деревина та вироби з неї (7%), взуття (5%), текстильні матеріали та текстильні вироби (4%).
В асортименті імпорту переважали полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16%), готові харчові продукти (15%), продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості (13%), текстильні матеріали та текстильні вироби (12%), папір та картон (11%).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.