На Чернігівщині чекають канадських інвестицій
Підписанням Меморандуму про співробітництво між Чернігівською облдержадміністрацією та канадською компанією J4 Logistics Solutions Inc. завершилася зустріч, що відбулася 21 лютого в облдержадміністрації.
Зустрічі, у якій взяли участь в.о. голови ОДА Сергій Сергієнко, в.о. першого заступника голови ОДА Юлія Свириденко, президент компанії Вільям Ганс Шмідт та представники будівельних організацій, навчальних закладів області, військових структур, передували перемовини стосовно реалізації на Чернігівщині проекту з виробництва модульних контейнерних будинків-конструкторів.
Такі будинки, запевняють у компанії, можна використовувати як тимчасові приміщення для ФАПів та лікарських амбулаторій, для розміщення військовослужбовців та вимушених переселенців. Вони нескладні у зведенні, легко поєднуються один з одним, дозволяючи таким чином варіювати площу та кількість поверхів. Спорудити такий будинок (за умови наявності комунікацій) можна за 3-4 години, а гарантійний термін його експлуатації — 35 років. Продукція компанії сертифікована відповідно до законодавства Канади та ЄС.
— Пропозиція використовувати модульні будинки може бути цікавою для представників різних галузей, — зазначив Сергій Сергієнко. — Передовсім це військовослужбовці та сільські медики, адже у таких будиночках не лише можна розміщувати обладнання для зв’язку чи діагностики, а й облаштовувати санітарно-гігієнічні блоки тощо.
Компанія J4 готова не тільки постачати такі будиночки в Україну, супроводжувати їх монтаж та експлуатацію, а й налагодити тут виробництво, залучивши місцевих працівників та провівши їх відповідне навчання.
Зі свого боку облдержадміністрація готова організаційно та консультативно, відповідно до вимог українського законодавства сприяти реалізації даного проекту, у тому числі й у питаннях сертифікації продукції.
Юлія Свириденко окреслила канадським гостям соціально-економічний потенціал Чернігівщини та зазначила, що успішна реалізація проекту засвідчить ефективне співробітництво влади та бізнесу як оптимальне поєднання державного впливу з самостійною господарською діяльністю.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.