Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 07:39:15

Заробітна плата в області у 2017 році в середньому 5636 грн.

08.02.2018   09:54Агенцiя

У 2017 році на підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області було зайнято майже 185 тис. штатних працівників, кожному з яких нараховано в середньому 5636 грн. Це на 41% більше, ніж рік тому.

За рік реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) зросла на 22%.
   
Найбільше було нараховано працівникам, зайнятим у добувній промисловостіі розробленні кар`єрів (8938 грн) та у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення (8030 грн). Найменше отримали працівники поштової та кур`єрської діяльності (2693 грн) та виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання (3440 грн).
   
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався  вм.Києві (11135 грн), найнижчий – у Тернопільській області (5554 грн).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.