Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:36:08

Підприємств-боржників поменшало. Однак ліквідувати заборгованість не вдалося

24.01.2018   11:57Агенцiя

Впродовж 2017 року із кола боржників вибули 11 підприємств.

За оперативними даними, станом на 1 січня 2018 року заборгували 23 підприємства області, проти 33-х на цю дату торік. Про це зазначили сьогодні під час засідання профільної комісії.

Вчасно отримали зароблене у 19-ти районах області: Бахмацькому, Борзнянському, Варвинському, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Корюківському, Куликівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сновському, Сосницькому, Срібнянському, Талалаївському, Чернігівському.

Втім, на фоні цих позитивних тенденцій графіки погашення заборгованості із заробітних плат в цілому по області не виконано.

У територіальному розрізі проблема залишається не вирішеною на підприємствах міст обласного підпорядкування, зокрема: Чернігів – понад 7 мільйонів гривень,  Ніжин – 2,2 мільйона, по сто тисяч — у Новгород-Сіверському та Прилуках.

Невиплаченими залишаються борги на підприємствах Бобровицького – ПАТ «Бобровицький молокозавод» (107,4 тисячі гривень), Менського – ТОВ «Панвітек» (271тисяча гривень) та Ріпкинського районів – КП «Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця» (90,4 тисячі гривень) та КП «Водоканал» (25,6 тисячі гривень).

Серед підприємств-боржників — 10 діючих. Чотири мільйони гривень акумулюють 13 інших підприємств, що є банкрутами або призупинили свою діяльність.

Щодо галузевого розподілу: нема проблем із виплатою заробленого у сільському господарстві, найбільш гостро це питання стоїть у промисловому сегменті.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини