У 2017 році Чернігівською митницею ДФС перераховано до бюджету майже 5,3 млрд. гривень
Протягом минулого року обсяги надходжень митних платежів до державного бюджету склали 5,289 млрд. гривень. У порівнянні з позаминулим роком надходження зросли майже на 724 млн. гривень.
Про це повідомили у Чернігівській митниці ДФС.
Серед основних бюджетоформуючих товарів - мінеральні добрива, тютюнова сировина, вугілля кам’яне, пневматичні гумові шини, тютюн промислового виробництва, трактори, пиво солодове, папір та картон, фільтропалички та джут ацетатний.
У розрізі податків найбільшу частку становить податок на додану вартість – 4,5 млрд. гривень. На другому місті - ввізне мито, якого сплачено та перераховано 621,7 млн. грн., потім акцизний податок - 34 млн. грн., єдиний збір – понад 31 млн. грн., вивізне мито – 9 млн. грн. та плата за виконання митних формальностей – майже 1,8 млн. гривень.
Всього у 2017 році імпорт товарів здійснювали 658 імпортерів, у тому числі 220 (33 відс.) - з інших регіонів.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression