Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 07:56:47

Чернігівська промисловість нарощує оберти. Довідка статистики

20.06.2012   10:30

У січні–травні 2012р. проти аналогічного періоду минулого року приріст промислової продукції становив 1,2%.

У добувній промисловості обсяг виробництва збільшився на 13,6%, у переробній становив 97,9% до відповідного періоду минулого року. На 15,9% зріс випуск продукції у виробництві готових металевих виробів, на 2,5% – у целюлозно-паперовому виробництві та на 2,2% – у виробництві харчових продуктів напоїв і тютюнових виробів. Зменшились обсяги продукції у легкій та хімічній промисловості, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, машинобудуванні.

Упродовж січня–травня 2012р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, зросло виробництво пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева, видобуток нафти залишився на рівні відповідного періоду минулого року.

Менше, ніж рік тому, вироблено тканин, взуття, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон.

Серед продуктів харчування в 1,6 раза збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 23% – молока й вершків згущених, на 20,1% – масла вершкового, на 22,8% – круп, на 4,9% – свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, на 4,4% – кисломолочних продуктів. Менше вироблено нерафінованої соняшникової олії, обробленого рідкого молока, жирних сирів, борошна, ковбасних та хлібобулочних виробів.
 

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ