Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 08:05:28

Запровадження на Чернігівщині нових сервісів сприяє зростанню податкових надходжень

20.06.2012   07:24Агенцiя

“Податкова служба Чернігівщини орієнтована на сервісне обслуговування платників, яке спрямоване на добровільну сплату податків та зниження податкового тиску. Це – впровадження електронної податкової звітності, автоматичне відшкодування ПДВ, загальне зменшення кількості податкових перевірок, мораторій на проведення перевірок малого та середнього бізнесу тощо.

З метою підвищення якості обслуговування, створення комфортних умов для платників податків в області вже відкрито дев’ять Центрів обслуговування платників податків і до кінця червня планується відкрити ще три таких Центри. Все це робиться з метою перетворення податкової із фіскального органу на сервісну службу”, – зазначив головний податківець області Валентин Осипенко під час розширеного засідання колегії ДПС у області.

Саме завдяки платникам податків області забезпечено позитивну динаміку збору належних платежів до бюджетів усіх рівнів. За 5 місяців 2012 року до загального фонду Держбюджету мобілізовано 2,3 млрд. грн., що на 5,6% більше, ніж за відповідний період минулого року, або на 123,5 мільйона гривень.

Зросли надходження акцизного податку з вітчизняних товарів – на 173,5 млн. грн., збору податку на додану вартість – на 102,4 млн. грн., податку на прибуток – на 43,2 млн.грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшили сплату податків до Державного бюджету 3,7 тис. платників. Суттєвий приріст забезпечили ПРАТ ТК “В.А.Т.- Прилуки”, ПАТ “Чернігівгаз”, СП “Каштан Петролеум ЛТД”.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці 07:58

Поліцейські оперативно розшукали та затримали чоловіка, який підозрюється у відкритому заволодінні золотим ланцюжком у магазині в центрі Чернігова.

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля 07:51

27 лютого о 10:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району сталося загоряння автомобіля ВІС-2345.

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України 07:44

Згідно з наказом Міністерства Внутрішніх Справ, ще в 2006 році на базі підрозділів патрульно-постової міліції (ППМ) була створена Патрульна служба (ПС), однак свій «професійний день» за роки незалежності України її працівники почали відзначати вперше тільки з 2010 року.