Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 09:34:10

Закупівлі через ProZorro: економія понад 264 мільйони гривень

11.01.2018   09:42Агенцiя

За даними системи ProZorro, протягом 2017 року 892 розпорядники бюджетних коштів, що здійснюють діяльність на території Чернігівської області (як підпорядковані, так і не підпорядковані облдержадміністрації), розпочали 32966 процедур. 856 організаторів успішно завершили 26877 торгів, у тому числі 24674 — допорогових (91,8%).

Підтверджена економія бюджетних коштів по конкурентних процедурах склала 264,2 мільйона гривень, або 8,7%. При цьому середня кількість пропозицій на одні торги — 2,14. Середній відсоток зниження ціни — 12,8%.

Установами, підпорядкованими структурним підрозділам ОДА, минулого року розпочато 6017 електронних закупівель (у 2016 році — 4989). З них успішно завершено 3663  (попередній показник — 2836). Питома вага коштів, використаних через систему ProZorro, становить 54,9%  — на 7,3% більше, ніж у 2016-му. Економія коштів — 11,7%.

Крім того, за даними райдержадміністрацій, підпорядкованими ним установами розпочато 5254 електронні закупівлі, успішно завершено 2816 (відповідно у 2016-му успішно відбулися 1155 із 2018 процедур). Питома вага коштів, використаних через систему ProZorro, — 51,5%, що на 27,6% більше у порівнянні з 2016 роком. Економія коштів склала 12,5%.

 
За матеріалами Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини