Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 22:24:42

Чернігівщина у лідерах з виконання проектів ДФРР

04.01.2018   08:08Агенцiя

– Завершено і здано в експлуатацію 399 об’єктів ДФРР. Це будівництво та реконструкція соціальних об’єктів (лікарні, школи, дитячі садочки), відновлення мостової інфраструктури, проведення термомодернізації тощо.

Найбільше об’єктів завершено у Тернопільській (44), Сумській (44), Закарпатській (41), Чернігівській (33) областях. Крім того, регіони мають можливість продовжувати проекти, розпочаті раніше. Третій рік поспіль ми впроваджуємо політику, згідно якої проекти, розпочаті за кошти ДФРР, мають бути обов’язково завершені і здані в експлуатацію, а не перетворюватись на довгобуди, – зазначив Віце-прем’єр-міністра України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

Він також поінформував, що у рамках ДФРР в 2017 було розпочато 790 інвестиційних програм у регіонах України.

У 2018 році збільшено обсяг фінансування ДФРР до 6 мільярдів гривень. Регіони мають майже вдвічі більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

Варто зауважити, нещодавно Уряд схвалив розроблені Мінрегіоном законопроекти, які дають можливість фінансувати проекти в наступному бюджетному періоді, спрощують процедури доступу до ресурсів ДФРР, прискорюють та забезпечують стабільне фінансування проектів регіонального розвитку. Мова про проекти Законів «Про внесення змін до Закону «Про засади державної регіональної політики» і «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку».


За інформацією Прес-служби Віце-прем’єр-міністра України

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини