Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:11:25

"Тіньова" зарплата не рятує в юності та прирікає на злидні у старості

18.06.2012   13:53

Податківцями ДПІ у м. Чернігові ДПС вживаються дієві заходи по відпрацюванню підприємств, які необґрунтовано нараховують працівникам заробітну плату нижче або на рівні встановленого законодавством.

З керівниками підприємств проводяться співбесіди по роз'ясненню законодавства щодо виплати заробітної плати, утриманню та перерахуванню до бюджету податку на доходи фізичних осіб та передбаченої відповідальності за порушення чинного законодавства. За результатами проведеної роботи керівники 83 підприємств підвищили рівень заробітної плати. Додатково до бюджету надійшло 70,2 тис. грн.

З метою виявлення підприємств, що ухиляються від сплати податку на доходи фізичних осіб, проводиться аналіз фінансово-господарської діяльності та відслідковуються ті підприємства, які перераховують податок на прибуток, ПДВ та єдиний податок з юридичних осіб, але не перераховують до бюджету, або перераховують у незначних розмірах, податок на доходи фізичних осіб.    
Податки повинні сплачувати всі, і тоді держава матиме стабільний фінансовий ресурс для реалізації першочергових соціальних програм, які закладатимуться у державному бюджеті. Але забезпечити це треба масштабним наступом на тіньову економіку.

Державна податкова інспекція м. Чернігова ДПС запровадила телефони, за якими можна повідомити про факти отримання заробітної плати "у конвертах": 652809.

Шановні громадяни! Співпрацюйте з нами, і, ми впевнені, разом ми подолаємо всі перепони життєвих негараздів.

Останні новини Чернігівщини

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці 07:58

Поліцейські оперативно розшукали та затримали чоловіка, який підозрюється у відкритому заволодінні золотим ланцюжком у магазині в центрі Чернігова.