В області і надалі удосконалюють пасажирські перевезення
Зміни в розкладі та в схемах маршрутів — на порядку денному засідання Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області, що відбулося 28 грудня.
Втім, внести відповідні правки вдалося не відразу. Доопрацювання потребують пропозиції щодо організації пасажирських перевезень на маршруті Мена — Чернігів через села Ліски, Осьмаки, Ушня, Бірківка, Блистова, Семенівка, Стольне, рейс по 5 днях тижня на маршруті Чернігів – Грабівка, а також зміни на зимовий період за напрямом Чернігів – Чемер.
Профільний департамент ОДА спільно з Ніжинською РДА вивчатимуть доцільність відкриття щоденного маршруту Ніжин – Талалаївка – В.Дорога – Чистий Колодязь – Перемога – Богданівка – Гармащина – ст.Лосинівка — В.Дорога – Талалаївка – Ніжин з часом відправлення з Ніжин АС о 5год. 40хв., о 13год. 00хв.
Незабаром оголосять конкурс на напрям Чернігів – Миколаївка, так як чинний перевізник має намір розірвати договір.
Як тільки Ріпкинська райдержадміністрація дасть погодження, рейси 2469к/2470к Чернігів – Миси здійснюватися із заїздом до населеного пункту Т.Шевченка. На цьому напрямі також замінять транспортний засіб: РУТА-20.СПВ на MERCEDES BENZ 311CDI
Громада та перевізники досягли згоди щодо організації доїзду жителів сіл Локнисте, Гусавка, Гориця до обласного та районного центрів, а також у питанні організації перевезень маршрутів Чернігів – Іванівка, Чернігів – Ягідне. Наразі розпочато підготовку відповідних документів.
Відбудуться зміни на маршруті Чернігів — Петрушин. Там же два місяці відпрацьовуватимуть додатковий рейс у 3 день тижня.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.